Způsoby dodání a ceny

Zboží je běžně expedováno cca do 2 pracovních dnů ode dne objednání. V případě, že by měla být dodací lhůta delší, budeme Vás informovat.

Česká pošta - Balík do ruky, platba předem

Při zaplacení zboží předem na náš účet Vám bude zboží zasláno za snížené poštovné, jehož paušální poplatek činí 139 . Platební údaje Vám budu zaslány v potvrzovacím e-mailu při objednání zboží. Pojištění zásilky v ceně.

DPD na adresu, platba předem

Při zaplacení zboží předem na náš účet Vám bude zboží zasláno za snížené poštovné, jehož paušální poplatek činí 135 Kč. Platební údaje Vám budu zaslány v potvrzovacím e-mailu při objednání zboží. Pojištění zásilky v ceně.

Ulozenka.cz - platba předem

osobní vyzvednutí na pobočkách Úloženka a na jejich partnerských místech v České republice  . Při zaplacení zboží předem na náš účet Vám bude zboží zasláno za sníženou taxu, jejíž paušální poplatek činí 87 Kč. Platební údaje Vám budu zaslány v potvrzovacím e-mailu při objednání zboží. Pojištění zásilky v ceně. Podmínky služby naleznete na adrese: ulozenka.cz.

Slovenská pošta - Obyčejný balík do 5 kg

dobírka, odeslání na SLOVENSKO
Paušální poplatek 175 Kč, změna výše poštovného vyhrazena. Dodací doba není poštou garantována. Pojištění zásilky v ceně. Tento balík je použitelný do hmotnosti zásilky 5 kg. Pokud bude tato hodnota přesažena, bude použit vyšší tarif. Dobírka vybrána v EUR s použitím kurzu 25,- Kč/Eur.

DPD Slovensko - balík do 5 kg, dobírka

odeslání na SLOVENSKO. Paušální poplatek 204 Kč, změna výše poštovného vyhrazena. Pojištění zásilky v ceně. Tento balík je použitelný do hmotnosti zásilky 5 kg. Pokud bude tato hodnota přesažena, bude použit vyšší tarif. Dobírka vybrána v EUR s použitím kurzu 25,- Kč/Eur.