O nás

Stručně o našem eshopu

Obchod s vlasovou kosmetikou, na kterém se právě nalézáte, vznikl tak trochu omylem a byl především dílem zákaznic z námi provozovaného Salonu Biolage. Řemeslo kadeřnické stejně jako každé jiné řemeslo je spíše než jednotvárnou prací výjimečným uměním. Světoznámí kadeřníci a kadeřnice o tom vědí své. Učesat nevěstu tak, aby až do konce svého života vzpomínala na to, jak jí to vedle ženicha slušelo, není tak jednoduché. Každé řemeslo se totiž musí vykonávat s láskou a s úctou.

Naše kadeřnice něco podobného umí, což není levná marketingová fráze, ale holý fakt a usměvavé tváře žen, které opustily náš salon s novou sebedůvěrou v sebe sama, jsou toho důkazem. Především na jejich přání jsme nakonec otevřeli tento elektronický obchod, který nabízí ženám vše, co potřebují ke kvalitní péči o své vlasy.

Říká se, že zdravé a bezvadně udržované vlasy řeknou o člověku víc, než dokonale uvázaná kravata. Něco na tomto rčení bude. Cílem naším a hlavním záměrem eshopu Kosmetika Biolage je pomoci vám dokázat to, o co se početná armáda kadeřníků a kadeřnic snaží od doby svého vzniku.

Dodat vašim vlasům zdravý a leckdy i nekonvenční vzhled. Všechny přípravky, se kterými můžete doma kouzlit stejně jako pověstný David Copperfield, u nás naleznete. Pravda ale je, že nejlépe uděláte, když navštívíte náš kadeřnický Salon Biolage. Ostatně i tam vám kterýkoliv z nabízených výrobků od firmy Matrix rádi prodáme. Dále na našem eshopu naleznete spoustu  dalších profesionálních značek vlasové kosmetiky jako například Fanola, Echosline, Subrína, Lisap atd,

Provozovatel eshopu Kosmetika Biolage

Martin Gottland
Chvojenec 5
53401 Chvojenec

IČO: 674 88 889

č.ú.: 184076295/0600

Telefon: 774 520 250 - pouze v odpoledních hodinách
e-mail: obchod@salon-biolage.cz