Přeskočit navigaci

Nepřehlédněte

Nově zahajujeme zasílání naší kosmetiky na SLOVENSKO! Více informací v dodacích podmínkách.

Doporučujeme

Matrix Repair Break Fix Leave-In Elixir

Matrix Repair Break Fix Leave-In Elixir

Repair regenerační elixír. ... Cena: 246 Kč s DPH


Matrix Oil Wonders India Amla Strengthening Oil

Matrix Oil Wonders India Amla Strengthening Oil

Indický olej pro posílení vlasů. ... Cena: 246 Kč s DPH


Novinky

Subrina Unique Permanent Color Cream 7/2

Subrina Unique Permanent Color Cream 7/2

Permanentní barva na vlasy střední blond- perleťová 7/2Cena: 135 Kč s DPH


Echosline Seliár Blonde  Brilliance Shampoo 1000 ml

Echosline Seliár Blonde Brilliance Shampoo 1000 ml

Seliár Šampon pro blond vlasyCena: 363 Kč s DPH


Reklama

Kadeřnický a kosmetický Salon Biolage
Ploty a pletivo
Rybářské potřeby e-shop, vše pro Vaše rybaření
Průmyslové ploty, pletivo a oplocení
Hotel Singer, ubytování Jeseníky
Apartmán Ivona - ubytování v Chorvatsku

Dodací lhůty, způsoby dodání a ceny

Přesáhne li cena objednávky 2 500 Kč, nebo získal li zákazník dostatečný počet kreditů, nebude účtováno poštovné. Nevztahuje se na zaslání zásilek na Slovensko.

Zboží je běžně expedováno cca do 2 pracovních dnů ode dne objednání. V případě, že by měla být dodací lhůta delší, budeme Vás informovat.

Česká pošta - Balík do ruky, dobírka

Paušální poplatek 139 Kč, změna výše poštovného vyhrazena. Dodání většinou druhý pracovní den po dni podání na poště. Pojištění zásilky v ceně.

Česká pošta - Balík do ruky, platba předem

Při zaplacení zboží předem na náš účet Vám bude zboží zasláno za snížené poštovné, jehož paušální poplatek činí 103 Kč. Platební údaje Vám budu zaslány v potvrzovacím e-mailu při objednání zboží. Pojištění zásilky v ceně.

DPD na adresu, dobírka

Paušální poplatek 139 Kč, změna výše poštovného vyhrazena. Dodání většinou druhý pracovní den po dni podání. Pojištění zásilky v ceně.

DPD na adresu, platba předem

Při zaplacení zboží předem na náš účet Vám bude zboží zasláno za snížené poštovné, jehož paušální poplatek činí 99 Kč. Platební údaje Vám budu zaslány v potvrzovacím e-mailu při objednání zboží. Pojištění zásilky v ceně.

Osobně Salon Biolage HK

Osobní vyzvednutí v naší provozovně Salon Biolage Mrštíkova 1122, Hradec Králové. Objednávka Vám bude připravena k vyzvednutí v našem salonu po provedení platby předem na náš účet. Platební podklady Vám budou zaslány po vystavení a potvrzení Vaši objednávky. O připravení objednávky k vyzvednutí budete informováni následným e-mailem.

Ulozenka.cz- platba předem - osobní vyzvednutí na pobočkách v Praze, Brně, Ostravě,Plzni, Olomouci, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Zlíně, Hradci Králové a Rudné u Prahy

Při zaplacení zboží předem na náš účet Vám bude zboží zasláno za sníženou taxu, jejíž paušální poplatek činí 55 Kč. Platební údaje Vám budu zaslány v potvrzovacím e-mailu při objednání zboží. Pojištění zásilky v ceně. Podmínky služby naleznete na adrese: ulozenka.cz.

Ulozenka.cz - dobírka - osobní vyzvednutí na pobočkách v Praze, Brně, PardubicíchOstravě,Plzni, Olomouci, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Zlíně, Hradci Králové, Rudné u Prahy a Bratislavě

Poplatek za zaslání na pobočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a Bratislavě činí 67 Kč. Zásliku uhradíte při osobním odběru na uvedených pobočkách, při vyzvednutí zásilky v Bratislavě (Slovensko) bude dobírka vybrána v EUR s použitím kurzu 25,- Kč/Eur. Pojištění zásilky v ceně. Podmínky služby naleznete na adrese: ulozenka.cz.

Slovenská pošta - Obyčejný balík do 5 kg, dobírka, odeslání na SLOVENSKO

Paušální poplatek 160 Kč, změna výše poštovného vyhrazena. Dodací doba není poštou garantována. Pojištění zásilky v ceně. Tento balík je použitelný do hmotnosti zásilky 5 kg. Pokud bude tato hodnota přesažena, bude použit vyšší tarif. Dobírka vybrána v EUR s použitím kurzu 25,- Kč/Eur Kč/Eur.

DPD Slovensko - balík do 5 kg, dobírka, odeslání na SLOVENSKO

Paušální poplatek 205 Kč, změna výše poštovného vyhrazena. Pojištění zásilky v ceně. Tento balík je použitelný do hmotnosti zásilky 5 kg. Pokud bude tato hodnota přesažena, bude použit vyšší tarif. Dobírka vybrána v EUR s použitím kurzu 25,- Kč/Eur Kč/Eur.

Doporučte přátelům | | ↑Nahoru